Главная / Компания
Украина
+38(034) 772-86-67
sov@solodkadolyna.com
solodkadolyna
groups/solodkadolyna
http://solodkadolyna.com/

Солодка Долина

Разделы каталога: Кондитерские изделия

Група компаній "Солодка Долина" створена y 2005 році. У групу компаній входить 5 підприємств, діяльністю яких є:

*виробництво кондитерських виробів;
*виробництво вафельних стаканчиків і вафель;
*виробництво морозива;
*вирощування ягід та саджанців;
*фермерське господарство.

Підприємства групи компаній знаходяться в м.Долина Івано-Франківської області. Прикарпатський регіон дозволяє забезпечити підприємства екологічно чистою сировиною та чистою артезіанською водою.

З 2009 року розпочато активну зовнішньоекономічну діяльність. У 2010 році було введено в експлуатацію нові виробничі потужності, що дозволило групі компаній вийти на нові ринки збуту.

На сьогодні група компаній “Солодка Долина” є лідером на ринку України серед виробників печива “jaffa-cake”, завдяки цілеспрямованій роботі команди професіоналів.

Продукція групи компаній “Солодка Долина” представлена у кожному регіоні України, ми співпрацюємо з національними та регіональними мережами, просуваючи власні торгові марки та виробляючи продукцію під ТМ замовника.

Наявність власних виробничих потужностей дозволяє оперативно реагувати на зміну потреб ринку, постійна модернізація обладнання дає можливість нарощувати обсяги виробництва та змінювати види і форми пакування.

Завдяки власному досвідові технологій виготовлення кондитерських виробів, група компаній “Солодка Долина” є надійним партнером, здатним забезпечити споживачів продукцією незмінно високої якості.