Главная / Компания
Хмельницкий, Украина
+38(098) 234-37-72
+38(050) 729-95-83
+38(093) 004-35-34
vs.kosmet@gmail.com
https://pkk.com.ua/

PKK

Разделы каталога: Косметика

Наша спеціалізація ― обслуговування торгових точок, які продають декоративну косметику і манікюрні аксесуари. Великий досвід роботи дозволяє підібрати кожному клієнту необхідний асортименті з урахуванням його особливостей, від самої маленької торгової точки на ринку до спеціалізованого магазину.

Усі товари, які ми пропонуємо, ми спочатку випробовуємо на власній торговій точці. Тому у нас на ВІТРИНІ відібрано найбільш продавані позиції.

Ми розуміємо, що для успішної закупки Вам необхідно проконсультуватись з менеджером, тому дзвоніть на телефони вказані в КОНТАКТАХ, або пишіть нам на нашу скриньку. По тим товарам, які потребують визначення номерів, або відтінків, Ви можете роботи це в коментаряхдо замовлення.НаприкладВи замовляєте лак: пишіть в коментарях- лак Jovialmini№1-2, №2-1, №3-5, або побажання по кольорам(коричневі, прозорий,темні, світлі, з блисками і тому подібно).

Після того, як замовлення буде зібране і всі питання будуть вирішені, миповідомляємо Вам суму замовлення. Якщо Вас все влаштовує, Ви робите оплату, а ми висилаємо товар. Способи оплати і доставки ТУТ.

Ми є перевірена компанія. Всі відгуки, як негативні так і позитивні, надіслані нашими клієнтами недоступні нам для редагування, тому там відображена об’єктивна оцінка нашої роботи. Ми продаємо тільки той товар, який є у нас реально на складі. Тому термін від оплати до відвантаження у нас мінімальний.

Сподіваємось, ми станемо надійними партнерами Вашого бізнесу.