Главная / Компания
Украина
+38(067) 620-51-82
+38(067) 621-22-16
http://www.igrushka-service.com.ua/

Іграшка сервис

Разделы каталога: Игрушки детские

омпанія ІГРАШКА-СЕРВІС реалізує іграшки, дитячий одяг і взуття оптом в Україні і здійснює доставку для роздрібних покупців. Всі представлене в каталозі - є в наявності!

Всім підприємцям, які займаються бізнесом, пов'язаним з продажем іграшок, компанія пропонує дитячі іграшки оптом від провідних вітчизняних, європейських і світових виробників. З усіма виробниками ми працюємо безпосередньо, без посередників, що дозволяє гарантувати високу якість товару і низькі ціни.

Вже кілька років наша компанія займає одне з провідних місць на ринку торгівлі дитячими іграшками оптом.

У списку своїх пріоритетів компанія ІГРАШКА-СЕРВІС на перше місце ставить високу якість і безпеку продукції, що поставляється покупцям і клієнтам. Іграшки оптом - не тільки прибутковий бізнес, але й відповідальна місія, покликана приносити радість і гармонію у світ дитинства. Незважаючи на те, що наша компанія є постачальником іграшок оптом для бізнесменів і підприємців, кінцевим споживачем все одно залишається дитина. Ми завжди готові розділити відповідальність за комфорт і безпеку малюків з їх батьками.

ІГРАШКА-СЕРВІС реалізує іграшки забезпечені повним пакетом документів, які є гарантом якості і підтверджують відповідність продукції світовим, європейським і вітчизняним стандартам.

Наша компанія готова співпрацювати зі шкільними, дошкільними, лікувальними закладами, охочими зробити замовлення на якісні іграшки оптом. У нашому асортименті - найрізноманітніші іграшки на будь-який вік і смак, починаючи від м'ячів і невеликих наборів, закінчуючи габаритними речами, такими як дитячі гойдалки.