Главная / Компания
Киев, Украина
0800501512
+38(044) 537-66-77
HiPP.ua
C7M5LP-fLPQQA2L5XoRQlnw
https://www.hipp.ua/

HiPP

Разделы каталога: Детские каши, Детское питание

Компанія HiPP – найбільший у світі переробник органічної сировини. Понад 6 тис. фермерів, що працюють за методом органічного землеробства, постачають органічні продукти для компанії HiPP. Завдяки принципам органічного землеробства, компанії HiPP щорічно вдається врятувати 15 тис. гектарів землі та ґрунтових вод від 4 тис. тонн штучних добрив і 5 тис. кг пестицидів.

І хоча ми використовуємо у виробництві тільки добірні інгредієнти, шлях до найвищої якості проходить через систему багаторівневого контролю.

Вміст кожної баночки проходить до 260 перевірок: від дослідження ґрунту, аналізу сировини до перевірки готового продукту. Коли наші фермери збирають урожай і поставляють нам овочі та фрукти, сировина перевіряється на наявність шкідливих речовин. І якщо лабораторія знаходить речовину, якої в продукті бути не повинно, ми відмовляємося від використання цієї сировини.

Лабораторія HiPP – одна із найкращих лабораторій Європи
Технічне устаткування нашої лабораторії дозволяє відфільтрувати близько 1200 можливих залишкових речовин, навіть у такій кількості як, наприклад, крупинка солі в 50-метровому басейні.