Главная / Компания
Украина
+38(053) 479-18-44
maslo@poltavochka.com.ua
poltavochka.com.ua
club104026722
565946254450/groups
http://poltavochka.com.ua/

Гранд-Молпродукт

Разделы каталога: Молочные продукты

Наш завод здійснює взаємовигідну співпрацю з постачальниками молочної сировини, а також з широким колом організацій, що постачають товари та послуги для нашого виробництва.

Найважливішим для нас є якість нашої продукції, швидке реагування на потреби нашого виробництва і ринку, забезпечення безперебійності поставок, а також дотримання високих стандартів ділової етики.

З моменту заснування заводу і до сьогоднішнього дня основними принципами роботи залишаються надійність, якість продукції, оперативність виконання замовлень та індивідуальний підхід до кожного клієнта. А найголовніше - за ці роки нам вдалося завоювати довіру наших клієнтів.

Ведення послідовної економічної політики компанії, розширення напрямків діяльності дозволили зайняти гідну позицію на ринку.

Досягнувши великих успіхів, ми не зупиняємося на місці, ми розвиваємося і рухаємося вперед. Ми вдосконалюємо свої можливості, розширюємо асортимент продукції і підвищуємо рівень сервісу, таким чином, задовольняючи вимоги найвибагливіших клієнтів.