Главная / Компания
Киев, Украина
0800509590
BebivitaUkraine
CKGDmAFA4vgen1xMsHi3nRg
http://bebivita.ua/

Bebivita

Разделы каталога: Детское питание

Торгова марка Bebivita заснована у Німеччині у 1994 році як виробник продукції дитячого харчування. На сьогоднішній день виробництво продукції Bebivita знаходиться у багатьох країнах Європи: Німеччині, Швейцарії, Австрії, Угорщині, Україні. Так, наприклад, інстантні чаї Bebivita надходять в Україну із заводів Швейцарії та Австрії, соки – із Німеччини, Угорщини та Росії, фіточаї, фітованни та дитяча вода – виготовляються у екологічно найчистішому регіоні України – Закарпатті.

Для виробництва дитячих пюре у 2010 році компанією було побудовано завод у Росії (Калінінград). Завдяки чому з’явилася можливість виробляти дитяче харчування більш адаптоване для дітей України та Росії, із традиційних для нашої місцевості фруктів та овочів, які, генетично, є більш звичними для наших малюків.

Всі продукти Bebivita виготовляється у відповідності вимогам Європейського Союзу до дитячого харчування та Німецьким стандартам якості дитячого харчування незалежно від країни, в якій знаходиться виробництво. Відповідність Німецьким стандартам якості гарантує цілковиту безпеку, адже у Німеччині, яка є батьківщиною ТМ Bebivita, існує найсуворіший контроль за якістю харчових продуктів – закон Німеччини про дієтичне харчування. Він передбачає повну відсутність шкідливих речовин у дитячому харчуванні.